Archiv článků - SPORT

Post
Sport 4.6.2014

České ragbistky míří na ME, budou bojovat o prvenství ve své skupině

České ragbistky, které se v neděli 1. června vrátily z přípravného třídenního soustředění ve Sportovním centru v Brandýse nad Labem, se o tomto víkendu zúčastní Mistrovství Evropy v 7 ragby v norském Bergenu, kde budou bojovat o titul v Divizi A. Celkově se očekává vítězství Skotek.


Post
Hokej 21.5.2014

Čtvrtfinále konečnou nebude, Češi přes Američany postoupí

Cesta k medaili je pro české hokejisty vytyčena, do čtvrtečního zápasu s USA půjdou jako mírní favorité. Tak vidí čtvrtfinále hokejového mistrovství světa bookmakeři sázkové kanceláře Unibet.


Post
Sport 21.5.2014

Martin Komárek je nejlepším Evropanem ve světově nejtěžším závodu dřevorubecké sezóny

Osm mezinárodních elitních sportovních dřevorubců se utkalo v Budapešti v sobotu v nejtěžším závodě, jaký série TIMBERSPORTS kdy připravila.


Post
Fotbal 16.5.2014

Pohár vyhraje Sparta. Pokud se zápas dohraje...

Fotbalisté Sparty získají double. V případě, že jim to dovolí fanoušci. A předseda fotbalového svazu Miroslav Pelta. Tak vidí víkendové vyvrcholení české fotbalové sezóny v podobě střetu fotbalistů Sparty a Plzně v pohárovém finále sázková kancelář Unibet.


Post
Fotbal 8.5.2014

Turnaj Coca-Cola Cup 2014 vrcholí. Ve hře o Superfinále je už pouze 64 týmů

Dvanáctý ročník fotbalového turnaje pro mládež Coca-Cola Cup se přehoupl do třetího kola. Z celkového počtu 828 přihlášených týmů zůstává ve hře o pohár 32 dívčích a 32 chlapeckých družstev.


Post
Hokej 7.5.2014

Cesta českého týmu k medaili bude trnitá, favority zdaleka nejsou

Až jako pomyslné číslo 5 nasadila sázková kancelář Unibet do bojů o medaile na hokejovém mistrovství světa v Bělorusku český národní tým.


Post
Sport 25.4.2014

Čeští ragbisté si zahrají na Mistrovství Evropy s Moldavskem

V sobotu 26. 4. 2014 od 14 hodin čeká českou ragbyovou reprezentaci na hřišti Slavie zápas s Moldavskem. CE Group Arena bude svědkem posledního českého utkání na Mistrovství Evropy v divizi 1B. Tým se však nevzdává, tvrdě trénuje a bude hrát opět na 100 %.


Post
Sport 18.4.2014

RunCzech podporuje mládež i neziskové organizace

Jak rozběhat teenagery ze zajetí světa tabletů a mobilů? Postavte je na start běžeckého závodu.


Post
Motorsport 17.4.2014

Letošní série závodů Czech Hero Ride odstartuje již o prvním květnovém víkendu

Začátkem měsíce května zahájí organizátoři jarní část série závodů historických automobilů Czech Hero Ride, které proběhnou na řadě atraktivních míst České republiky. Vznik originálního projektu iniciovala vloni agentura CzechTourism.


Post
Sport 14.3.2014

V Chrášťanech u Rakovníka proběhne 2. ročník working testů retrieverů

V sobotu 29. 3. a v neděli 30. 3. 2014 se v prostorách honitby Městských lesů Rakovník v Chrášťanech u Rakovníka uskuteční již 2. ročník soutěže working testů retrieverů „O pohár starosty města Rakovníka“, kterou pořádá občanské sdružení Retriever Sport CZ.


Post
Sport 11.3.2014

RunCzech běžecká liga představuje nová bezpečnostní pravidla

Akce s několika tisícovou účastí si vyžadují také důsledná bezpečnostní opatření. Proto se organizátoři RunCzech běžecké ligy ve spolupráci se záchrannými a bezpečnostními složkami rozhodli zavést několik změn v pravidlech.


Post
Hokej 10.3.2014

Radegast hledá fanoušky, které je skutečně slyšet. Překoná někdo 119,3 decibelů?

Jako startující letadlo. Tak loni fandili hokejoví příznivci Vítkovic, kteří byli těmi nejhlasitějšími. Jejich 119,3 decibelů je pořádnou výzvou pro příznivce účastníků play off nejvyšší hokejové soutěže.


Post
Sport 6.3.2014

Paralympiáda na vlnách Českého rozhlasu

Stejně jako ze Zimních olympijských her v Soči přinese Český rozhlas i z těch paralympijských exkluzivní reportáže, rozhovory a další zajímavosti.


Post
Sport 1.3.2014

5 momentů, které zajistily snowboardingu místo na olympiádě

Na letošní olympiádě patřil snowboarding beze sporu k nejsledovanějším sportům. I když se to dnes nezdá, ještě před dvaceti lety však o jízdě na prkně věděl málokdo.


Post
Fotbal 21.2.2014

Sparta získá titul, dolů půjde Znojmo a Baník

Titul půjde do Čech, sestupy na Moravu. Tak vidí před zahájením jarní části druhou polovinu sezóny fotbalové ligy bookmakeři sázkové kanceláře Unibet.


Post
Hokej 19.2.2014

Na postup do semifinále budou Češi potřebovat překvapit

Slovenskou překážku čeští hokejisté překonali a potvrdili nálepku favorita. Necelých 20 hodin poté je čeká čtvrtfinále, a pokud chtějí hrát o medaile, budou tentokrát muset sundat nálepku favoritů z Američanů.


Post
Hokej 17.2.2014

Bratrovražedný boj o čtvrtfinále podle bookmakerů vyhraje Česko

O zápas delší než bylo plánováno, bude pro české hokejisty eventuální cesta za olympijskou medailí. Osmifinálový zápas se Slováky by ale měli zvládnout.


Post
Sport 17.2.2014

Aleš Valenta šokuje, znovu se pouští do boje o zlato

Olympijské medaili obětoval mnohé, hazardoval dokonce s vlastním životem. Tehdy se mu jeho risk vyplatil a za trojité salto s pěti vruty získal v Salt Lake City nejen kov nejcennější, svým skokem se navždy zapsal do dějin akrobatického lyžování.


Post
Hokej 11.2.2014

Čeští hokejisté jdou do prvního zápasu olympiády jako outsideři

Nejdůležitější soutěž olympiády začíná. Ve středu se v Soči rozběhne hokejový turnaj a čeští hokejisté budou u toho, v prvním zápase se střetnou se Švédy.


Post
Sport 7.2.2014

Čeští biatlonoví hrdinové se v novém kalendáři převtělili do role válečníků

Mise pro olympijskou sezonu je jasná: na střelnici pod pěti kruhy trefit medaili. Čeští biatlonisté se před ničím jen tak nezastaví, jsou připraveni bojovat a Alpine Pro společně s nimi. Tak zní motto, se kterým vyrazil český biatlonový tým do Soči.


<< < 1 2 3 4 5 > >>

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě