AKTUÁLNĚ / Doprava

Druhá část Okružní ulice má nový povrch
 
Autor / zdroj foto: Olga Vendlová

Nymburk

Letos již druhá etapa oprav Okružní ulice je aktuálně dokončena. Nové povrchy jsou patrné v úseku od křižovatky se Zbožskou ulicí po křižovatku s ulicí Karla Čapka. Druhá etapa zahrnovala opravu povrchu vozovky mezi ulicemi Zbožská a Letců R.A.F. a zároveň zde došlo k úpravě chodníku.

„V rámci oprav povrchu vozovky a chodníku v části Okružní ulice mezi křižovatkami s ulicemi Zbožská a Letců R.A.F. provedl zhotovitel výměnu obrubníků, srovnání jejich výšky a úpravy místa pro přecházení a přechodů pro větší komfort a bezpečí chodců. Zároveň jsme nechali upravit sklon vozovky pro správný odtok dešťové vody,“ popsal práce místostarosta Mgr. Bořek Černý. Zhotovitelem druhé etapy oprav Okružní ulice za bezmála tři miliony je ČNES dopravní stavby, a. s.

V tomto týdnu proběhly úklidové a dokončovací práce, zalití spár mezi původním a novým asfaltovým povrchem a doplnění vodorovného dopravního značení. Provoz byl poté plně obnoven. Pracovníci technických služeb finálně upraví zelené plochy na jaře příštího roku. „Zbývá oprava povrchu části Okružní od ulice Karla Čapka po Drahelickou, kterou uvažujeme v budoucnu,“ uvedl místostarosta.

Autor / zdroj: Olga Vendlová

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.