AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Podezřelý muž.
Podezřelý muž.
Autor / zdroj: Policie ČR
1.4.2020

Odcizil zubní kartáčky za více jak šestnáct tisíc korun

BENEŠOVSKO

Při krádeži muže zachytily nainstalované kamery. Policisté žádají veřejnost o spolupráci.

Od začátku března řeší benešovští policisté případ, ke kterému došlo v prodejně s drogistickým zbožím v ulici Červené Vršky v Benešově.

Ve čtvrtek 5. března, v době od 9:13 hodin do 9:30 hodin, vstoupil do prodejny muž, který se rozhodl, že za vybrané zboží nezaplatí. Odcizil několik kusů zubních kartáčků, se kterými následně odešel z prodejny pryč. Svým jednáním způsobil škodu přesahující šestnáct tisíc korun. Nyní je muž podezřelý ze spáchání přečinu krádeže.

Při činu jej zachytily kamery, které jsou nainstalovány v interiéru prodejny. Zdánlivé stáří muže je 40 let. Jedná se o bělocha, štíhlé postavy o výšce zhruba 180 cm. Na hlavě má delší tmavé vlasy a na tváři krátké vousy. Nos má špičatý. V době krádeže byl oblečen do červené bundy s kapucí tzv. větrovky. Pod ní měl černou mikinu se zipem a černé triko s bílým potiskem na hrudníku. Na nohou měl džínové kalhoty s černým opaskem. Obut byl do černých botasek s šedými a oranžovými prvky. Muž má velice specifickou chůzi. Při chůzi odvíjí paty směrem k sobě a špičky směrem od sebe.

Vzhledem k tomu, že se policistům muže stále nedaří vypátrat, obracejí se na veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. Jakékoliv informace k osobě výše popsaného muže přijmou policisté na telefonním čísle 974 871 700.


Autor / zdroj: Veronika Čermáková

DALŠÍ ČLÁNKY

Zapečená cuketa

Jednoduché zapečené jídlo, které může být skvělou krémovou přílohou plnou chuti, aniž by bylo příliš tučné. Pro lehkou večeři podáváme se salátem.

Navzdory pandemii se bude i letos konat Festival bulharských filmů

Pořadatelé upravili formát a letos můžete festival navštívit z pohodlí a hlavně bezpečí svého domova. Již dvanáctý ročník v řadě proběhne online. Díky

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line. Když se nemůžete potkat v divadle, tak se vám divadelníci snaží přiblížit aspoň takto na dá

DNES SE STALO

AUTO-MOTO20. září 1891

v Massachusettském Springfieldu byl předveden první automobil na benzín.

FILM20. září 1946

se uskutečnil první ročník filmového festivalu v Cannes.

IT20. září 1954

byl vytvořen první program v programovacím jazyku Fortran.

POZVÁNKA OBRAZEM