AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Podezřelý muž.
Podezřelý muž.
Autor / zdroj: Policie ČR
1.4.2020

Odcizil zubní kartáčky za více jak šestnáct tisíc korun

BENEŠOVSKO

Při krádeži muže zachytily nainstalované kamery. Policisté žádají veřejnost o spolupráci.

Od začátku března řeší benešovští policisté případ, ke kterému došlo v prodejně s drogistickým zbožím v ulici Červené Vršky v Benešově.

Ve čtvrtek 5. března, v době od 9:13 hodin do 9:30 hodin, vstoupil do prodejny muž, který se rozhodl, že za vybrané zboží nezaplatí. Odcizil několik kusů zubních kartáčků, se kterými následně odešel z prodejny pryč. Svým jednáním způsobil škodu přesahující šestnáct tisíc korun. Nyní je muž podezřelý ze spáchání přečinu krádeže.

Při činu jej zachytily kamery, které jsou nainstalovány v interiéru prodejny. Zdánlivé stáří muže je 40 let. Jedná se o bělocha, štíhlé postavy o výšce zhruba 180 cm. Na hlavě má delší tmavé vlasy a na tváři krátké vousy. Nos má špičatý. V době krádeže byl oblečen do červené bundy s kapucí tzv. větrovky. Pod ní měl černou mikinu se zipem a černé triko s bílým potiskem na hrudníku. Na nohou měl džínové kalhoty s černým opaskem. Obut byl do černých botasek s šedými a oranžovými prvky. Muž má velice specifickou chůzi. Při chůzi odvíjí paty směrem k sobě a špičky směrem od sebe.

Vzhledem k tomu, že se policistům muže stále nedaří vypátrat, obracejí se na veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. Jakékoliv informace k osobě výše popsaného muže přijmou policisté na telefonním čísle 974 871 700.

Autor / zdroj: Veronika Čermáková

DALŠÍ ČLÁNKY

Navzdory pandemii se bude i letos konat Festival bulharských filmů

Pořadatelé upravili formát a letos můžete festival navštívit z pohodlí a hlavně bezpečí svého domova. Již dvanáctý ročník v řadě proběhne online. Díky

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line. Když se nemůžete potkat v divadle, tak se vám divadelníci snaží přiblížit aspoň takto na dá

Středočeští středoškoláci mohou v Eurokvízu soutěžit o cestu do Bruselu

Až do konce března mohou středočeští středoškoláci soutěžit o třídenní pobyt v Bruselu. Jak na to?

DNES SE STALO

POZVÁNKA OBRAZEM