KULTURA / Besedy a přednášky

Datum konání: úterý 25. 2. 2020; 19.00

Díky světově uznávanému fotografovi se podíváte do Keni a Tanzánie. Navštívíte tamní přírodní rezervace a národní parky

PAVLÍKOV

S Vaškem Šilhou, skvělým a světově uznávaným fotografem se podíváte do Keni a Tanzánie a navštívíte tamní přírodní rezervace a národní parky. Opět se můžete těšit na spoustu krásných fotek zvěře.

Kdo viděl Vaškovu přednášku o Antarktidě, tak ví. Kdo viděl nějakou Vaškovu fotku, tak také ví. Akce se koná v úterý 25. února od 19 hodin v horní malé galerii v úřadu Městyse Pavlíkov.

Autor / zdroj: -red-
Popis: Pozvánka na přednášku.
Pozvánka na přednášku.
Autor / zdroj: archiv pořadatelů

DALŠÍ ČLÁNKY

Zapečená cuketa

Jednoduché zapečené jídlo, které může být skvělou krémovou přílohou plnou chuti, aniž by bylo příliš tučné. Pro lehkou večeři podáváme se salátem.

Navzdory pandemii se bude i letos konat Festival bulharských filmů

Pořadatelé upravili formát a letos můžete festival navštívit z pohodlí a hlavně bezpečí svého domova. Již dvanáctý ročník v řadě proběhne online. Díky

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line. Když se nemůžete potkat v divadle, tak se vám divadelníci snaží přiblížit aspoň takto na dá

DNES SE STALO

ŠKOLSTVÍ1. října 1863

byla v Praze otevřena první městská vyšší dívčí škola.

DOPRAVA1. října 1964

byl v Japonsku zahájen provoz vysokorychlostních vlaků – šinkansen. Trať spojila dvě největších japonská velkoměsta - Tokio a Ósaku. Maximální rychlost na trati byla 210 km/h. Tato trať byla okamžitým úspěchem, již tři roky po zahájení provozu bylo přepraveno 100 milionů cestujících.

DOPRAVA1. října 1973

byl ukončen provoz na poslední úzkorozchodné trati na Ostravsku.

POZVÁNKA OBRAZEM